24 лютого 2015 року відбулося чергове спілкування молодіжного руху “Час змін” під гаслом “Як чути голос Божий?”, яке відвідало понад 200 молодих людей. Разом з музичною групою, молоді люди могли прославити Господа співом, який линув із самого серця.

Запрошувати на наші спілкування гостей стало чудовою звичкою, тому цей раз до нас завітали пастор ЦЦ ЄХБ “Дім Євангелія” Ярослав Назаркевич та голова сестринського служіння в Україні – Анна Дорошенко. Саме їм було поставлено безліч запитань щодо того як? де? і коли? вони чують голос Божий у своєму житті!

Проте духовною “їжею” присутніх “годував” ректор Української баптистської теологічної семінарії Пиж Ярослав. Спікер зазначив, що ми можемо почути голос Божий лише тоді, коли всі земні речі та турботи перестають бути важливими в нашому житті, і ми в змозі ними знехтувати. Живучи в сучасному суспільстві, ми щодня повинні пам’ятати, що цей світ “одягає нам навушники”, щоб ми не могли почути тихий, лагідний голос Бога. По своїй волі Господь ніколи не буде ні з ким вступати в суперечку, головне Його бажання – щоб кожна людина сама прагнула почути Його. Те, наскільки ми зможемо відчувати Божий голос, робити те, що Він нам каже і буде вимірювати нашу духовну зрілість.

Підсумовуючи всі пропозиції щодо того, як почути голос Божий, спікер дав дві простих поради: перш за все, потрібно захотіти почути цей голос, а також розвивати свої стосунки з Ісусом так, щоб ми могли бачити Бога там, де Його ніхто не бачить.

Як завжди офіційне спілкування закінчилось молитвою, після якої вся молодь могла поспілкуватися за смачним печивом та чашкою чаю, поділитися враженнями від почутого та як це втілювати у життя, а також зробити веселе фото на пам’ять.

Тому, молодіжний рух “Час змін” заохочує кожного з Вас приходити на наші спілкування, брати зі собою хороший настрій, а також свого друга та подругу.

Просто пам’ятайте протягом цього місяця про те, що Ви цінні в Божих очах, Він любить Вас і готовий до живого спілкування!

Ми чекаємо тебе з нетерпінням вже у новому весняному “Часі змін!”

Коментарі