На самому початку весни, 7 березня, в рамках Фестивалю надії буде організовано конференцію для сестер. Чудовий час сестринської єдності, надихаюче слово та молитва – ось ключові пункти конференції «Прийдіть та побачте».

У назві заходу використані слова зі Святого Письма — «Прийдіть та побачте». Саме це говорила до всіх, кого зустрічала по дорозі до свого міста, грішна самарянка, яка увірувала в те, що Христос – Господь. І за її прикладом кожна жінка, яка вірує і молиться, не може мовчати. Адже спасіння – це дар, яким ми хочемо ділитись з усіма ближніми. І саме жінки виступають міцним молитовним тилом у кожній церкві.

Щоб надихнути та об’єднати, жіночий комітет Міжнародного фестивалю надії організовує таку масштабну зустріч. На неї запрошуються всі охочі сестри з областей західного регіону – в незалежності від віку. Основна мета – мотивувати кожну сестру бути активною у благовісті та пиьлнувати у своїх щоденних молитвах.

Голова жіночого комітету Фестивалю надії, відповідальна за сестринське служіння ВСЦ ЄХБ України Анна Дорошенко говорить: «Господь завжди все робить вчасно. Не випадково саме в цей непростий для нашого суспільства період запланований Фестиваль надії у Львові. Людям багато що не зрозуміло, багато хто втратив надію, але на землі є ми – дочки Божі, врятовані Ісусом Христом. Кожна врятована людина не може не свідчити про свого Спасителя, і ми не маємо права мовчати! Конференція для сестер – це час зупинитись на мить, щоб переглянути своє серце. А також разом помолитися і об’єднуючись навколо імені Ісуса йти і свідчити про Нього тим, хто ще не врятований…».

Конференція відбудеться у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова по вул. Зеленій 11б. Реєстрація з 9:30, початок конференції об 11:00. Вхід вільний!

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

Коментарі