У рамках Фестивалю надії 21 лютого пройшла молодіжна конференція «Ціна вибору». Захід відбувався у львівській церкві ХВЄ «Голгофа» і зібрав до участі більше півтори тисячі молодих людей із різних областей Західної України. Мета цього заходу – заохотити молодь до активної підготовки та участі у Фестивалі надії.

Гостями форуму стали активна молодь з різних куточків України. У музичному прославленні брали участь гурт «Унісон», львівський гурт «Вихід» та співачка Брія Блессінг. Конференцію розпочав молитвою Олександр Романюк, голова Союзу ЄХБ у Львівській області, член опікунської ради Фестивалю надії.

Урочисто привітав учасників конференції також Іван Білик, керівник молодіжного комітету Фестивалю надії. «У тебе є вибір і кожний вибір має свою ціну,– звернувся із закликом до молоді служитель. – Те, що є у ваших руках – це сьогодні. Використовуйте свій вік, свій час і ваше оточення зараз!»

Пастор рівненської церкви «Примирення» Віталій Гребенюк закликав молодь до біблійних роздумів над цитатоюіз Євангелії від Івана 3:2. За допомогою ілюстрації він продемонстрував, що людина повинна шукати не затвердження Богом власних бажань, а залишити на «пустому аркуші» свого життя підпис, довіряючи Богу свій шлях.

До Фестивалю надії залишається менше чотирьох місяців і є ще чудова можливість долучитися до служіння як у підготовці, так і зокрема на самій євангелізації. Дмитро Колесник, керівник відділу душеопікунства, запропонував молоді два кроки: стати душеопікуном на фестивалі, а також пройти відповідне навчання «Християнське життя та свідчення», що відбуватиметься вже наступного тижня у церкві «Голгофа». «Будьте людьми, які вкладають своє життя у людей!»-закликав пастор Дмитро.

Керівник відділу колективного замовлення Анатолій Гук заохотив молодь до активності в запрошенні своїх друзів на фестиваль, щоб стадіон «АренаЛьвів» був заповненим та переповненим.

Молодь також матиме змогу долучитися руками і ногами – буквально. Про служіння групи добровільних помічників розповів Василь Оржишко, відповідальний за цей відділ. Про інші методи залучення молоді до фестивалю поділився Святослав Гарвас із церкви «Нове життя». Зараз уже заплановано три проекти, які будуть проводитися в рамках «Фестивалю надії». Це зокрема офіційне відкриття «Лави примирення», яку планують організувати на міському рівні. Під час цього також проводитимуть молодіжний флешмоб. Згодом, за два тижні до Великодня, запланована соціальна робота по благоустрою Львова під гаслом «Мені не байдуже». Ця акція збере більше 300 християн, які зможуть не лише словами, але конкретними добрими справами показати свою любов до Бога.

У церквах існують кілька міфів про проведення великих євангелізацій. Мовляв, ці методи вже давно не дієві. Але навіть серед львівських служителів знайшовся чоловік, котрий покаявся на схожому заході, на який його запросив друг. Віталій Науменко, член церкви «Нове життя», поділився свідченням свого навернення до Бога. Зараз сам Віталій служить у місії «Гедеон» і займається розповсюдженням Нових Заповітів, бере участь у тюремному служінні. Бог дарував йому чудову християнську сім’ю: дружину та трьох дітей.

Директор Фестивалю надії Василь Герасимчук виступив з особливим словом підбадьорення спасати тих, «хто взятий на смерть». «Всі ми є рятувальниками потопаючих,- переконаний досвідчений пастор-євангеліст. – Спасати є кого, було б кому спасати!»Він також передав вітання для всіх учасників конференції від імені команди Євангелістської Асоціації Біллі Грема, а також від Франкліна Грема та Віктора Гамма.

Упродовж усієї конференції багато спікерів наголошували про вибір, котрий повинен зробити кожен християнин: посвячене життя заради людей чи життя у власне задоволення. Сотні молодих братів та сестер обдумували свої християнські шляхи, а також молилися за своїх друзів, об’єднавшись по групам.

До конференції «Ціна вибору» відзняли кілька мотивуючих відеороликів, які молодь мала змогу переглянути та поділитися ними у соціальних мережах.

Наостанок Словом поділився спеціальний гість, організатор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасік.Він спонукав молодь серйозно замислюватися про своє життя, про справжні його цілі та цінності. «Плід – це ті душі, що ми привели до Бога, – заявив проповідник, – жити потрібно для здійснення Богом даного покликання!»

Наприкінці провели нагородження переможців конкурсу, що проходив під час усієї конференції на найкраще sms-запрошення на Фестиваль надії.Усі три призові місця посіли волиняни – вони стали власниками Біблії, блокноту та поповнення рахунку – інструментами благовістя.

Організатори вірять, що ця подія стала ще одним поштовхом для християнської молоді у обновленні своїх стосунків із Богом, посвяченого життя та активного благовістя.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

Коментарі