21 лютого об 11 годині у Львові відбудеться молодіжна конференція в рамках Міжнародного фестивалю надії. Насичена програма, мотивуючі спікери, заряд позитиву – все це у програмі конференції «Ціна вибору».

Організатори конференції – активна молодь євангельських церков Львова, які за підтримки Міжнародного фестивалю надії проведуть масштабну надихаючу зустріч. Запрошуються молоді лідери та активісти церков західного регіону.

Один з організаторів, Богодар Войтович, говорить:«Конференція «Ціна вибору» – це перш за все можливість побути молоді в єдності один з одним, у спільності навколо Божого Слова. А також це стимул почати більше спілкуватись з тими, хто не знає Господа. Ми розкажемо, яким чином можна поширити інформацію про Фестиваль надії у своєму місті, та хочемо заохотити молодь всіх областей максимально залучити і привести людей на фестиваль…».

Мета заходу – мотивувати людей до участі у різноманітних соціальних, молодіжних і благодійних проектах у рамках Міжнародного фестивалю надії. По завершенні конференції, завдання кожного молодого лідера – донести у свої церкви інформацію про заходи для молоді в рамках фестивалю. Конференція розпочнеться об 11 годині у Львові за адресою вул. Скрипника 2а, на сьогодні вже зареєстровано близько півтори тисячі учасників.

У програмі:

Брія Блессінг, гурт «Унісон», гурт «Вихід». Головний спікер – Ярослав Лукасік, організатор Східноєвропейського лідерського форуму. Також на конференції будуть представлені напрями підготовки до Фестивалю надії, в яких молодь може брати активну участь. Соціальні акції, молодіжні проекти – ставай частиною всього цього, відвідавши 21 лютого молодіжну конференцію у рамках Міжнародного фестивалю надії у Львові! Початок реєстрації о 9:30. Просимо подати попередню онлайн-заявку на реєстрацію, написавши на e-mail:youth@hopefest.lviv.ua

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії у Львові.

Коментарі