«Страшніше за інфаркт». Саме під такою назвою відбулась перша у 2015 році молодіжна зустріч «Час Змін». На зустрічі були присутніми близько двохсот молодих людей з Церков Львова та області.

Іноді визначною подією є те, що співом служить хтось дуже обдарований, а цього разу їх було аж 6 талановитих співаків-музикантів: Таміла Васильків (Мамедова – вокал, клавіші; Тарас Осадца – гітара, кахон; Фік Діма – гітара; Крупеня Вікторія – вокал; Дорошенко Юлік-вокал; Іван Доценко-клавіші). То збірна цих «левитів» повели молодь у прославленні.

Ведучі зі стажем, Карча Давид та Маленька Уляна створювали гарну атмосферу в залі.

В Ісусі Христі усі ми брати і сестри, незалежно якої ти національності, статусу, кольору шкіри. І на цій зустрічі була чудова нагода відчути це. Група африканців з Ганни славили Бога на рідній мові, у притаманний для їхньої культури спосіб.

Присутні мали змогу почути у деталях про всі особливості роботи серця від того ж таки брата африканця, який навчається на 4 курсі Медичного Університету.

Ярослав Назаркевич – пастор Центральної Баптистської Церкви Львова ділився Словом. На текст Писання: «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя». (Пр.4:23).

Кілька цінних думок:

Наша сутність – невиліковна релігійність.

Домінуючою схильністю людського серця – поклоніння чомусь, або комусь.

Серцевина проблеми людини – проблема перекрученого поклоніння.

Поклонники – схожі на предмет свого поклоніння!

І християнину важливо берегтись від ідолів. Бо якщо в комусь, або чомусь ми знаходимо задоволення більше, ніж в Ісусі Христі, колими боїмось когось більше ніж Господа, чи намагаємось вгодити комусь, понад Господа – то це ідолопоклонство.

І ще про обставини: часто Бог використовує обставини нашого життя, щоб показати справжнє наповнення людського серця. Це так як з фруктом: для того, щоб побачити, який сік у фрукта, потрібно на нього натиснути.

Тому, часто це корисно – тиск з різних сторін, бо допомагає виявити наші цінності і об’єкт поклоніння.

І саме такі моменти – стають Часом Змін у житті.

Коментарі