Команда ”Час змін” приготувала для нас останнє в 2014 році молодіжне спілкування на тему: ”Що змінив ти?”

2014 рік добіг до кінця і ми мали чудовий час, щоб ”зважити” цей рік, разом поспівати, підбити підсумки та насолодитись чудовою проповіддю. Звичайно, це дуже добре, що ми всі переглядаємо пройдений рік, але одне питання, яке задав пастор церкви Богдан Іванович, спонукало замислитися не одну молоду людину у цей вечір: ”Чи може кожен з нас сьогодні зробити підсумоксвого духовного життя за 2014 рік?” Чи справді ми можемо твердо сказати: ”Так, цього року я значно виріс у духовному плані!” Або хтось просто змовчить, не знаючи, що й сказати. Так, ми всі живемо у нелегкий час. Саме Бог дав нам цей період, щоб ми не забували, що не завжди все солодко і легко. У кожного з нас є свої буденні плани, проблеми, успіхи, але слід пам’ятати , що справжній успіх буде тоді, коли наше серце буде віддане Богу.

Бог є поза часом. Він дав нам час, і вже на перших сторінках Біблії є (систематизація) часу. І кожен наш крок ми повинні зважувати та пам’ятати.

Як визначити: чи були ми успішними у своєму духовному житті? У Євангелії від Марка 14:32-40 читаємо про те, як Ісус прийшов з учнями у Гефсиманський сад і попросив, щоб вони зачекали, поки Він помолиться . Та учні не усвідомлювали важливості і не відчували небезпеки, яка булавже поряд. Ісус тричі приходив до них, але учні спали. Він просто попросив, щоб вони побули з ним. Може прийти час, коли прийде Христос вдруге, а ми будемо спати. Чи не стояв на місці наш духовний зріст у 2014 році?

Богу не важливий ріст нашої зарплати, чи скільки ми здобули перемог. Йому важливий ріст нашого серця. Господу не важливо скільки разів ми відвідували церкву, скільки разів служили в хорі чи розказували вірші, чи скільки добрих діл зробили.

Серце – це центр нашого духовного росту. Біблія закликає нас стерегти найбільше не свій дім, гаманець чи будь-що матеріальне, а застерігає берегти своє серце. Пригадаємо вдову з 2 монетами, які вона поклала. Мабуть, ці 2 монети не допоможуть сильно, але Бог дивиться не так, як людина. У Нього інший погляд, Він дивиться на серце.

Рівень успіху у нашому житті дорівнює смиренному серцю. Якщо воно не буде смиренним, то марно говорити про цілі на 2015 рік. Христос говорить: ”Блажені вбогі духом”. Зауважимо, наскільки відрізняється погляд Божий від людського?

Богдан Іванович підсумував, що усім необхідні зміни:

1. Усвідомити у розумі та серці свою слабкість. Сказати: ”Господи, я слабкий і не можу піти проти величі і волі Твоєї”

2. Віддати простір Богові. Смирення приходить тоді, коли ми бачимо Бога. Найбільша зміна, яку хоче Господь бачити-це зміна нашого серця. Успіх у моєму житті дорівнює змінам у серці.

Надія Яворська

Коментарі