Для України надія не втрачена! Про це йшлося на прес-конференції у готелі «Леополіс». Міжнародний фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема офіційно презентували для львівських мас-медіа.

Основним промовцем прес-конференції став Віктор Гамм, віце-президент Євангелістської асоціації Біллі Ґрема. Він прилетів зі Сполучених Штатів Америки для зустрічі з журналістами та священнослужителями: «Фестиваль буде святом для всіх мешканців Львова та західних областей України. Ми запрошуємо церкви долучитись до цього заходу, незалежно від конфесії, щоб сказати: Надія в України є, вона не втрачена! Заявити про це масштабно – не тільки для Європи, але для всього світу!»

Мета фестивалю– поділитись звісткою надії, заснованої на християнських цінностях. Незалежно від віку, національності, соціального статусу, віросповідання і політичних поглядів кожен має унікальну можливість відвідати цей захід.

У програмі фестивалю – всесвітньо відомі музиканти Майкл У. Сміт і Хантлі Браун. Також долучаться знані українські виконавці та колективи, симфонічний оркестр і об’єднаний хор, що налічує 2015 співаків зі всієї Західної України.

Українські церкви на прес-конференції представляв співголова опікунської ради фестивалю, єпископ Всеукраїнського союзу церков ХВЄ Львівщини Володимир Якимів: «Ми відкриті для всіх. Запрошуємо до співпраці, щоб консолідувати всі наші сили. У нашому краї ми повинні подарувати людям справжню живу надію…».

Руслан Кухарчук , медіа-координатор проекту, зазначив: «Окрім офіційної програми на стадіоні протягом наближчих місяців в рамках Міжнародного фестивалю надії також проходитимуть благодійні і соціальні заходи. У тому числі – допомога вимушеним переселенцям. Кожен бажаючий зможе долучитись до праці в рамках фестивалю, поміч необхідна у різних напрямах».

Фестиваль надії відбудеться 20 червня о 17.00 на стадіоні «Арена Львів», вхід вільний. Усі деталі можна знайти на офіційному сайті заходу: hopefest.lviv.ua та в соціальних мережах за тегом hopefestlviv.

Нагадуємо, що попередній Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема в Україні проходив у 2007 році в Києві на стадіоні «Олімпійський».

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

Коментарі