У нашій церкві нещодавно відбувся семінар для батьків «Принципи виховання дітей». У ньому прийняли участь сімейні пари, кому не байдужі питання, які стосуються добрих тенденцій у вихованні дітей в епоху хронічної нестачі часу на елементарне спілкування в колі сім`ї, засилля комп`ютерних технологій і споживацького ставлення до оточуючого світу.

Кілька думок, над якими розмірковували присутні разом з лекторами на семінарі:

Частина 1. «Що дітям насправді потрібно від батьків?» (Лектори: Володимир і Олена Лосєва)

Згадайте, як ви знетерпінням чекали довгих 9 місяців, коли ж, нарешті, ви зможете побачити цей подарунок, який був приготований Богом спеціально для вас! Діти – це дійсно подарунок. Ми всі з нетерпінням чекаємо моменту, коли зможемо побачити НАШОГО малюка, це маленьке диво, народжене в світ! Однак, подібно подарунку з написом на коробці, «Батарейки в комплект не входять», виховання дітей обов’язково зажадає від вас додаткових сил, енергії, часу, грошей … і, нарешті, розуміння наших ролей у цьомупроцесі. Лектори говорять про наступне: труднощі виховання в сучасному світі:

  • Чого потребує кожна дитина від батька;
  • Чого потребує кожна дитина від матері.

Частина 2. «Сексуальне виховання дітей» (лектори: Олексій та Олена Травникова)

З раннього віку наші діти схильні до дії руйнівною і брехливої інформації про сексуальну близькість через телебачення, розмови з друзями та шкільні програми. У той час як у сфері сексуальної освіти батьки повинні бути першими вчителями для своїх дітей.

В ході лекції лектори розглянули наступні теми:

  • Як батьки можуть впливати на формування поглядів дитини на секс і сексуальність;
  • Як і коли розповісти дитині про сексуальні стосунки, враховуючи її вікові особливості?;
  • Як розповісти дитині про сексуальне насильство і тим самим захиститиїї?
  • Як підібрати правильні слова і розповісти дитині про її появу на світ?

Коментарі