Близько двох тисяч християн євангельських церков чотирьох союзів 23 листопада зібрались на святкове богослужіння в церкві «Голгофа» у Львові. Цейзахід став офіційним початком повномасштабних приготувань до Фестивалю надії, що проходитиме 20 червня2015 року на стадіоні «Арена Львів».

Стартове служіння об’єднало близько двох тисяч осіб —представниківцерковбільшості областей України, а також гостей зіСША, Росії, Молдови, Канади, та Конго, повідомляє прес-служба фестивалю. Приготування до Фестивалю надії стали спільною місією чотирьох євангельских союзів України – Всеукраїнського союзу церков ЄХБ, братства незалежних церков і місій ЄХБ України, Всеукраїнського союзу церков ХВЄ та Союзу вільних церков ХЄВ.

Молитовну частину служіння провели пастори церков різних областей: Львівської, Рівненської, Донецької. «Сьогодні людство чекає на обнадійливі звістки. Чекає чогось зі змістом, проте змістовного знаходить щоразу менше, — проповідує Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ. —Тому саме сьогодні нам важливо нести Слово і руйнувати задуми лукавого в Україні».

Псалми і молитовні гімни звучали у виконанні об’єднаного хору дванадцятьох львівських церков у супроводі камерного оркестру під керівництвом диригента Сергія Білоконя. Хор налічував понад двісті осіб, а до фестивалю кількість хористів зросте до 2015 учасників.

Також організатори окреслили пріоритетні напрями роботи у підготовці фестивалю, серед яких:

  • Спільна молитва церков України за Боже керівництво упроведенні Фестивалю надії.
  • Заклик до особистої молитви о 22.00 щовечора, незмінно аж до 20 червня.
  • Різностороннє та активне поширення інформації про запланований захід: у церквах, у ЗМІ та соцмережах.
  • Мобілізація християн в Андріївському русі «Приведи друга», що передбачає максимальне залучення людей, яківперше почують про Фестиваль надії, для участі в цьому грандіозному дійстві.

«Найперше, Фестиваль надії – це стимул до духовного пробудження нашого народу. Адже всі негаразди, які ми зараз маємо, походять від бездуховності, – ділиться своїм баченням єпископ Церкви християн віри євангельської України, доктор теології Василь Боєчко. – Я дуже щиро зацікавлений у тому, щоб цей захід відбувся на високому духовному рівні ще й тому, що він об’єднує євангельські церкви. На жаль, ми так далеко віддалилися один від одного, що мусимо ще знайомитися тепер, ніби ми з різних світів. Тож об’єднання церков – це також дуже важлива особливість місії Біллі Ґрема і його сина. Але, звичайно ж, найважливіше у Фестивалі – це порятунок нашого народу і нашої країни».

Захід організовано спільними зусиллями асоціації Біллі Ґрема та євангельських церков України з метою поширення інформації про Фестиваль надії, об’єднання у спільній молитві за успішне проведення фестивалю та залучення нових волонтерів для організації цієї події.

12 грудня 2014 року оголошено всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії. А вже 14 грудня у помісних церквах областей західного регіону пройдуть служіння, присвячені Андріївському руху в рамках фестивалю. Більше інформації про підготовчі заходи до Фестивалю надії ви зможете знайти на сайті www.hopefest.lviv.ua

Прес-служба Фестивалю надії

Коментарі