23 листопада о 17.00 у Львові, в приміщенні церкви «Голгофа», відбудеться стартове богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії.

На служіння, присвячене офіційному старту підготовки Фестивалю надії, запрошено всіх християн євангельських церков західного регіону. Очікуємо прийняти близько двох тисяч гостей.Місцем проведення першого спільного зібрання обрано церкву із символічною для кожного з нас назвою «Голгофа». Хрест Христів об’єднує нас і є стартовим пунктом нового життя для всіх християн.

Метою стартового богослужіння є дати початок підготовці Фестивалю надії і донести до всіх віруючих інформацію про те, як можна особисто долучитись до цієї підготовки. Також ми зможемо разом поклонитися Господу і провести молитву за велику євангелізацію, що відбудеться 20 червня на «Арені Львів». Натхненна проповідь підбадьорить нас свідчити ближнім про надію, яку дарує Бог. У програмі служіння візьмуть участь об’єднаний хор львівських євангельських церков і відомі християнські музичні виконавці та колективи.

Як доїхати до місця проведення богослужіння, ви можете побачити на карті, перейшовши за цим посиланням:

www.hopefest.lviv.ua/…

Керівництво церкви просить залишати автомобілі припаркованими на прилеглих до приміщеня церкви вулицях, оскільки паркувальна зона біля самої церкви не зможе вмістити таку кількість автомобілів.

Більш детальну інформацію про сам фестиваль ви зможете знайти на офіційному сайті Міжнародного фестивалю надії:

www.hopefest.lviv.ua

Коментарі