«Подяку складайте за все…» саме з цих слів розпочалося святкове ранкове служіння останньої неділі вересня. Свято жнив, або ж День Подяки – це постанова Бога для Свого народу. Дякувати Богові – це так природно для християнина, який усвідомлює , що життя людини – лише пара, яка з`являється на коротку мить, і навіть ця мить є свідченням особливої Божої опіки людиною. Все необхідне для життя подає нам Господь щодня. Тому дякувати Йому і славити Його – є проявом шани і любові до Свого Творця.

Про хліб щоденний, який маємо вдосталь на столі та хліб духовний – Слово Боже роздумували разом з пресвітером Василем Яковичем Берлінцем. Сьогодні вістка Євангелії вільно звіщається в нашім краї. І це також прояв Божої турботи про народ, бо написано : «Не хлібом єдиним буде жити людина, а кожним словом, що виходить із уст Божих…»

День Подяки – ще одна добра нагода перевірити своє життя, заглянути у своє серце. Адже Богові угодна слава чистих сердець і нелукавих уст. Пресвітер Ярослав Іванович Назаркевич зосередив увагу присутніх на відповідальності людини, яка хоче шанувати Бога і виконувати Його волю. Любов до навіть найменшого гріха є несумісною з прославленням, яке угодне Богові.

Душа християнина, сповнена вдячності, буде співати. Своєму творінню – людині, Бог дав чудовий дар – складати поезію, мелодії. Тому багато гарних псалмів прославлення, поезій звучало на служінні у виконанні хору і окремих виконавців.

Особливу молитву подяки за хліб насущний і хліб духовний звершили брати пресвітери разом з усією Церквою.

Надія Яворська

Коментарі