3 серпня у Львівській церкві відбулося святкове Богослужіння, на якому двоє молодих людей вступили в Заповіт з Господом через водне хрещення. Зі словом наставлення звернувся пресвітер Василь Берлінець. Він звернув увагу на те, що вступити в Заповіт з Богом через водне хрещення – це виконати заповідь, дану Ісусом Христом усім, хто увірує в Нього. Це також символізує обновлене життя, смерть для гріха і воскресіння для праведності з Богом у Церкві Христовій, членами якої тепер стали двоє охрещених.

Після хрещення і молитви благословіння уся церква приймала участь у виконанні ще однієї Заповіді Господньої – Спомині страждань і смерті Ісуса Христа. Пресвітер Ярослав Назаркевич наголосив на Божій вимозі до кожного члена церкви в святості у найменших деталях життя. І цей процес відбувається щоденно у прийнятті відповідальних, часом радикальних рішень, які засвідчують, що Ісус Христос є не тільки нашим Спасителем, але і Господом нашого життя.

Бути членом Церкви Христової – це радість, це привілегія стати спадкоємцем усіх Божих обітниць як тут на землі, так і у вічності в Божому Царстві.

Коментарі