Підлітковий церковний табір пройшов під гаслом «Це того варте-2!». Чому ж «два», і чого цей табір в реальності вартував – читайте далі.

Місяці підготовки і молитовних єднань дали своє. Команда табору була об’єднана спільною ідеєю, метою і баченням того, як цю мету досягнути. Досягнути серце кожного підлітка через стосунки один між одним. Власним ставленням до відпочиваючих та до інших учасників команди, показати ту любов, яку Христос має до кожного з нас. Минулорічний табір проходив під аналогічним девізом, тому назву вирішили не міняти, а лиш трохи допрацювати.

Робота по підготовці табору стартувала ще в березні. Директор табору (Богдан Луць) і координатор (Іра Бондарець), набирали команду. Під час регулярних планувань зароджувались різноманітні ідеї щодо загально-табірних ігор, сценок, вечірніх ватр, і найголовнішого – тем біблійних уроків. Табір проходив на базі «Княжі озера» (Львівська обл.). Мальовнича природа, декілька озер, комфортні будиночки – все було продумане до найменших деталей. Лідерська команда (Віта Луць, Юлік Дорошенко, Ілона Яблонська, Оксана Мороз, Михайло Сударик) ретельно вивчали кожен аспект обраного напряму програми. Це, незабаром, дало гарний результат – підлітки з задоволенням поспішали на ранкові вивчення Біблії по командах.

Рукоділля цього року було незвичайним, його вдало організувала Наталя Гнідець. Крутили суші (роли), власноруч готували яблука в карамелі, робили метелики до костюмів, ласували фруктовим салатом. На музиці (Артем Банар, Вікторія Крупеня) – вчили нові пісні, експериментували з рухами, слухали цікаві історії про Тьоминого дідуся, який бачив Гітлера. Оператор Юра Сало подбав про те, щоб технічне забезпечення було на рівні. На спорті (Володимир Попов, Сергій, ДжоКейдер) – вчились мистецтву великого тенісу, грали в волейбол, футбол, організовували турніри між командами. Особливе задоволення всім принесла величезна 10-метрова качеля, зроблена власноруч спорт-інструкторами. А медсестра (Юля Сусь) ліквідовувала всі наслідки спортивних травм.

Підтримував атмосферу позитиву і радості, щоразу вигадуючи нові конкурси і завдання, ведучий – Дмитрик Крамарчук. На вечірніх зібраннях спікери більш повно розкривали тему дня (Ярослав Назаркевич, Тарас Сало, Давид Карча). Після чого, зазвичай, всі мали снек, відпочиваючі йшли по будиночках, а лідери на планування. Ранок в команди починався біблійною настановою від одного з братів-учасників команди.

Загалом, час пройшов насичено, швидко, в теплій сімейній атмосфері. За ці шість днів, Господь працював над серцем кожного, хто був в таборі. І тепер роботу над юними сердечками команда продовжуватиме на щотижневих підліткових зібраннях, які стартують з вересня.

Коментарі