Чи є для людини що краще, як усвідомлення того, що ти комусь потрібен, тебе люблять і чекають, хтось несе на руках щирої, нелицемірної і, можливо, навіть зі сльозами на очах, молитви. Так, це мова про християнську сім`ю. Чоловік, дружина – сім`я. Це Господнє творіння, місце найкомфортнішого перебування для людини. Але це і школа поєднання двох різних характерів в одне ціле. Бути сім`єю – це не тільки носити одне призвіще і жити під одним дахом. Це працювати кожен день над собою заради своєї половинки, це простягнути руку допомоги і прощення, це разом насолоджуватися радісними моментами життя, це віддавати перше місце у своїх думках, мріях, планах один одному і, зрештою, разом проводити вільний час. Господь – Творець сім`ї дарує такі нагоди на сімейній дорозі кожному, потрібно лише хотіти бачити їх і, звісно ж, використовувати.

Такою доброю нагодою в одну с сонячних липневих субот скористалися сім`ї нашої церкви. Це була поїздка на мальовничу базу «Сонячні озера» , де разом з своїми дітьми сімейні пари могли провести приємні хвилини спілкування, далеко від щоденної міської метушні просто побути поруч і відчути єдність великої християнської спільноти, яка складається з багатьох родинних гніздечок.

Є хороше правило: щоб побудувати добрі, довірливі стосунки,навчитися жити потребами іншого, потрібно проводити час разом. Тож будемо використовувати добрі нагоди, даровані Богом, щоб бувати разом, відкривати двері свого «сімейного серця» для дружніх, щирих, християнських стосунків з іншими сім`ями.

Ірина Пенюк

Коментарі