«Для всього свій час» – сказано у Слові Божому. Був час, у вересні 2013-го, коли розпочинались зустрічі молодіжного руху Час Змін. Дуже швидко промайнув навчальний рік, і настав час для останнього у цьому навчальному році, молодіжного спілкування.

Отож, 27 травня 2014 року, традиційно у приміщенні Центральної Баптистської Церкви Львова, відбулась зустріч для християнської молоді на тему «Спокуси чи випробування».

Творчі ведучі вечора Христина Танчин і Давид Карча, вміло «розпитали» присутніх, хто вони і звідкіля. А прибули молоді люди, як завжди з різних церков Львова та області, і навіть гості з Чернівців, Донецька…

Присутні мали змогу взяти участь у конкурсах, опитуванні, інтерактивних, і навіть отримати солодкі подарунки. Кожен респондент мав змогу порозважати вголос про відмінність між спокусами та випробуваннями.

У поколонні Богу супроводжувала група музикантів під керівництвом Вікторії Крупені.

Спеціальним промовцем вечора був Ярослав Пиж – ректор Української Баптистської Теологічної Семінарії, яка розташована у Львові, паралельно запросивши усіх бажаючих вступити на навчання.

У своїх розважаннях брат Ярослав звернув увагу молоді на те, хто є автором спокус, а Хто Автором – випробувань. Основним текстом з Біблії ,від якого відштовхувались був: « Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її.» (1Кор.10:13)

У Біблії спокусником названо диявола – не надто творчу та оригінальну істоту. Він дуже вміло маніпулює нашими ж власними пожадливостями, змінюючи лише приманки. Ціль спокусника – знищити, розірвати наш зв’язок з Богом. Автором жевипробувань є Бог. Немає жодного росту, тим більше духовного, без болю.

Бог допускає і випробування і спокуси не для того, щоб показати наскільки ми нікчемні, коли падаємо, або сильні, коли вистоюємо. Але для того, щоб ми, люди, падали на коліна, каялись, підіймались з колін і далі йшли… з Господом. Для того, щоб ми навчились вставати знову і знову. Ми не досягнемо праведності у житті з перших спроб, але навчимось довіряти Богові. Найкращий спосіб долати спокуси, це не боротись з ними, а більше полюбити Бога. Просити в Бога сили, щоб любити Його.

На завершення зустрічі був гарний час спогадів і подяк. Переглядали світлини з усіх молодіжних зустрічей, що проводились упродовж року. Голова творчого комітету Христина Танчин висловлювала поіменно подяки усім, хто причетний до молодіжного служіння. Прощались, адже попереду літні канікули, тривалістю у 3 місяці. 3 місяці – без молодіжних зустрічей J

Як зазвичай, усе закінчилось частуванням у нижньому залі, за що особлива подяка дівчатам з «кафе» ,особливо за лимонад з льодом!

Отож, молодіжний християнський рух «Час Змін» бажає кожному приємних канікул та палкої любові до Бога, тоді менше зусиль піде на боротьбу зі спокусами,і буде більше сили перенести випробування!!!

Попудник Іванна

Коментарі