Мама… Це особлива людина у житті кожного, хто приходить у світ. Щасливі ті діти, у кого першим словом є слово – «мама», у кого перший дотик рук, які ніжно обіймали, пригортали, заспокоювали – це дотик маминих рук, хто відчув на собі перший погляд безумовної любові і прийняття – погляд маминих очей, у кого першими почутим словом було слово «синочку», чи «донечко», сказане таким рідним голосом, тембр якого залишиться у глибинах пам`яті навіть сивочолого поважного чоловіка – голосом мами.

Виростають синочки і донечки, але доки Бог ще дарує їхнім матусям життя, щасливі вони, бо молитви мами розпочинають їхній день, супроводжують, оберігають на всіх дорогах, вручають у надійні Господні руки, і завершує день також тиха мамина молитва, у якій звучать імена усіх дітей.

Ми дякуємо Богові за своїх матусь. Тому в одну з травневих неділь – День мами, усім хотілося по-особливому зігріти любов`ю своїх рідненьких, помолитися за них, зробити щось приємне. Наші найменші дітки приготували привітання, які адресувалися дорогим мамам, тому звучали настільки щиро, що у багатьох скотилася сльоза радості, вдячності Богові за те, що діти вчаться шанувати батьків, тим самим виконувати Божу заповідь. А ще були квіти, пісні,вірші, роздуми над Словом Божим і багато теплих слів привітань. І, звичайно ж, так приємно було бачити, що в очах матусь світилися тиха, глибока радість.

Ірина Пенюк

Коментарі