Співай уся земля Творцю небес, бо Спаситель наш воскрес!

«Христос Воскрес!» А у відповідь лунають слова проголошення незаперечної істини і віри: «Воістину Воскрес!»

Воскресіння – це не просто подія, яка не залишає байдужим жодного представника людства, а фундамент і стержень християнства. Без сили Божої, проявленої у воскресінні, християнство – це лише набір правил і постанов, але Христос живий сьогодні, тому ми маємо силу жити без гріха, бути вільними від різного роду залежностей і жити у мирі з оточуючими людьми, дивитися на світ так, як дивиться на світ Бог, молитися за тих, хто нас ображає, тим самим впливати на життєві ситуації.

Воскресіння Христа – велична подія, бо дає не просто надію, а впевненість у воскресінні мертвих і вічному життю з Богом. Про це співали, декламували вірші і дорослі і діти на святкових служіннях, які відбулися у Центральній Церкві «Дім Євангелія». Люди прийшли поклонитися своєму Творцю, схилитися перед Ним у молитві вдячності, наповнити душу і розум життєдайним Словом Божим. Особливо радісно і щиро звучить вістка про воскресло Христа з дитячих уст. Тому, по слову Христа, Який закликав пускати дітей до Нього, вони в унісон з ангелом проголошували радісну новину: «Чого ви шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, бо воскрес!»

Сьогоднішній непростий час спонукає християн – дітей Божих уважніше придивитися, а яку відповідь на виклики сьогодення дає воскресіння Ісуса Христа? Брати Віктор Сало, Богдан Луць та Ярослав Назаркевич акцентували увагу на тому, що ті, хто зустрівся з Христом живим, не шукають Його у гробі, а пам`ятають те, що Він сказав і обіцяв. Вони мають силу впливати на світ, і є вільними від полону страху та розчарування.

Тож приєднаємося до слів урочистого гімну, що виконав хор: «Алілуя! Величайте Бога Сил! Хай Прославлений царює! Хвала Богу всіх святих! Хай над світом всім панує Хто смерть смертю переміг!»

Ірина Пенюк

Коментарі