Чи «Голіафи» існували лише у біблійні часи? Чи ми й зараз їх зустрічаємо у нашому житті? Чи можливо подолати їх сьогодні, як свого часу подолав Давид?

Саме під темою «Назустріч Голіафам» 25.03.2014 р. відбулась чергова зустріч молодіжного руху «Час Змін».

Усіх прихожих на вході Дому Молитви, за адресою вул. Зелена 11 б. привітно зустрічали учасники команди молодіжного служіння. А тих хто прийшов було понад 2 сотні.

Група прославлення, під керівництвом Вікторії Крупені, допомагала усім учасникам зустрічі поклонятися Богу у піснях.

Ведучі зустрічі, Андрій Богута та Ірина Тарапанова ставили питання до залу з приводу різноманітних страхів та способів їх подолати. Також пастори помісної Церкви закликали молодь молитись за ситуацію в Україні. Молились у форматі МП-3, зокрема за мир в країні, за те, щоб християни провадили «тихе та мирне життя», а також за Божу охорону.

Промовцем зустрічі був Любомир Кубінський, диякон, лідер сімейної групи… Він говорив про те, які у людей бувають страхи: страх поразки, невизначеності, смерті, страх хвороби, неприйняття…Говорив про походження страху, адже страх, як і більшість наших проблем виникли ще на зорі людства, про це ми читаємо у книзі Буття 3:10. Тоді вперше людина злякалась, почувши Голос Божий. Страх шукає винуватих.

«Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові» (1Iван.4:18).

Підсумком усього почутого стала думка, що у житті християнина не повинно бути жодного страху, крім страху згрішити проти Бога.

Молодіжний рух «Час змін» бажає кожній молодій людині сміливих звершень для слави Божої.

Іванна Попудник

Коментарі