Саме під такою назвою відбулася 5 квітня конференція за участю Станіслава Грунтковського. На захід були запрошені сімейні пари та всі, кому цікаво було вникнути у секрети хороших успішних стосунків, основою яких є спілкування. Прогалини у спілкуванні, або його відсутність є однією з причин краху кораблів з назвою, яка вселяє надію і впевненість – «сім`я».

Спілкування між чоловіком і дружиною створює атмосферу сім`ї. І щоб ця атмосфера була «свіжою», потрібно відкривати вікна своїх сердець і не зупинятися лише на рівні обміну фактами, а бути готовим ділитися думками, мріями, почуттями з своєю «половинкою».

Також розглядалися «сірчані пробки», які є вагомими перешкодами у спілкуванні. Це і невчасність розмови, нерозуміння ситуації, навіть, проста втома одного з партнерів може стати причиною того, що спілкування, яке починалося дуже приємно переросло у бурю звинувачень і образ. Сім`я – це коли і чоловік і дружина відчувають душевний стан один одного, що є фундаментом хорошого спілкування.

Отже, спілкування – це тонкий інструмент у руках двох людей, з допомогою якого можна створити прекрасну гармонійну атмосферу. Думаю, що присутні на конференції навчилися вправніше володіти цим дивовижним інструментом, даним людям їхнім Творцем.

Ірина Пенюк

Коментарі