25 січня. За вікном потріскує морозець, хрумтить сніг під ногами, а у святково прибраному залі тепла, затишна атмосфера. Це тому, що любов, повага і тиха радість від присутності один одного, які невидимими нитками об`єднають чоловіка і дружину у міцну сім`ю не можуть не створити приємної атмосфери, коли ці сім`ї збираються разом на сімейний вечір.

Ведучі Давид та Ірина Карча привітали і провели наші сім`ї цього вечора дорогами різдвяних пісень, цікавих фактів про чоловіка та дружину з народної творчості, також побували у незвіданих закутках, де потрібно було розшифрувати ім`я своєї половинки, давши характеристику на кожну букву імені. Цікаво, що називалися лише найкращі риси, які тільки можуть бути притаманні людям. Це чудово бачити один в одному тільки найкраще.

І, звичайно ж, не обійшлося без історії кохання. Цими солодкими спогадами поділилися Саша і Маша Ткач. У кожної пари ця історія своя, але їх об`єднує одне – її неможливо розповідати без особливого теплого погляду один на одного і усмішки, яка промовляє голосніше слів: «Люблю я тебе!» Також щиро бажали щастя, миру, любові Валентині та Івану Семенинам, які 17 років тому сказали «Так» один одному, створивши гарну християнську сім`ю.

Співочими гостями вечора був музичний гурт та брат Ярослав Рудий, який навідався до нас з далекої Америки. Звучали чудові пісні, у яких були і спогади про весільні події, і вдячність Богові за Його ласку: «Не випадково, що сьогодні ми тут, і не випадково нас Бог усіх зріднив».

Справді, не випадково зібралися сімейні пари у цей вечір. Бо тема, над якою запропонував порозважати пастор Анатолій Шміліховський стосувалася саме спільного служіння чоловіка і дружини у церкві. Чи це є реальністю для сім`ї у наш час? На прикладі Біблійної сім`ї Акили та Прискили, про яку шість разів згадується у книзі Дії Апостолів,чоловіки і дружини уважно розглянули основні принципи, необхідні для успішного служіння сім`ї. А це, в першу чергу, добрі стосунки між членами родини, які включають в собі готовність стати на коліна вдома, щоб служити один одному, також готовність служити один одному у інтимних стосунках. Звернули увагу на конкретні моменти щодо відповідальності чоловіка, як голови – він керує та забезпечує свою сім`ю, як батько – відповідальний за навчання своїх дітей, також є духовним наставником у сім`ї, а дружина є тою, хто піклується про дрібнички у щоденному побуті, будує тепло домашнього затишку і дбає про гостинність. Про те, які стосунки панують між чоловіком і дружиною можуть розповісти їхні діти. Відповіді дитини на запитання татуся «Чи ти знаєш що я тебе люблю? Чи ти знає, що я люблю твою маму? і Чи ти хотів би, коли одружишся, мати такі ж стосунки як ми з мамою?» – стануть лакмусовим папірцем у визначенні атмосфери, яка панує у сім`ї. Що ж, сім`я – це нелегка праця двох, але без цього не є можливим успішне служіння сім`ї у церкві.

Приємним Різдвяним сюрпризом стали подарунки з-під ялинки, які були з любов`ю приготовлені всіма присутніми подружніми парами.

Коментарі