Христос народився! Ця звістка ось вже понад дві тисячі років когось тривожить, когось ставить перед фактом: вірити чи ні, а для багатьох – це незаперечне свідчення Божої любові і милості до людини.

Це найкраща новина, найцінніша звістка яку тільки можна отримати, бо вона дає надію, змінює людські долі, вселяє радість і наповнює знедолені серця любов`ю і миром. Потрібно тільки повірити і, як пастухи, прийти до Народженого у хліві Божого Сина, схилитися у покорі перед Ним. Недаремно Христос сказав: «Будьте як діти», бо вони так просто і беззастережно можуть прийняти добру звістку вірою і розповісти про це щиро, по-дитячи не лукаво.

Історія про народження Ісуса, безсумнівно, найбільш дивовижна, вона стає улюбленою для кожного, хто читає Біблію. Наші учні Недільної школи підготували гарне свято Різдва Христового. Дитячий хор змальовував у піснях атмосферу тої далекої Вифлиємської ночі, коли Марія народила свого Первенця – Месію Христа. Про ціль приходу Ісуса на Землю, про те, як прийняли Його, хто радів, а хто і «зубами скреготав» звучали вірші і декламації. Усі з цікавістю спостерігали за подіями, які розгорталися в інсценівці «Свідки різдвяної ночі». Через усе свято звучало питання до кожного присутнього: «Чи повіриш ти в народженого Спасителя, чи дозволиш сумніву господарювати у твоєму серденьку і безжалісно виривати найменші паростки віри, до яких так тягнеться душа кожної людини?»

Тож дякуємо Богові, що навіть і з дитячих уст ще звіщається Добра Новина, і хто тільки почує і увірує – буде спасеним!

Коментарі