25 грудня зібралися сестри на останню у цьому році молитовну зустріч. Кінець року – це своєрідна межа, яка ставить перед кожною людиною два запитання: «Що я робив і досягнув у році, що минає?» і «Що я буду робити у наступному році?» Ось і сестри задумалися, а як для кожного особисто пройшов цей рік? І виявилося, що від Господа кожна сестра отримала повну «корзину» благословінь. Тому схилилися усі з вдячною молитвою-хвалою перед Небесним Богом.

Сестра Аня Дорошенко слушно зауважила, що оглядаючись на те, як вів її Господь, як благословляв її сім`ю, можна би було написати цілу книжку. І це так, віруюча людина усвідомлює, що все, що вона має у житті – подала їй благословляюча рука Небесного Батька.

Разом з сестрою Людою Крамарчук присутні сестрички аналізували те, як відбувалося сестринське служіння у році, що минає. Багатьом запам`ятався сестринський табір, виїзд на природу, ділилися благословіннями через служіння «молитовних карточок», коли сестри на початку року витягали карточки з іменем сестри і молилися за неї і її сім`ю на протязі року.

Відповідальна за сестринське служіння Аня Дорошенко поінформувала також про конференцію, яка відбулася у Києві, розповіла про молитовні потреби у напрямку сестринського служіння. Для християнок це природно з усіма потребами звертатися до Бога, тому і зараз сестри розділилися на маленькі групки і молилися за зазначені молитовні прохання.

Закінчилася зустріч спільним чаюванням і, звичайно ж, усі отримали нові «молитовні карточки» з іменами присутніх сестер, для того, щоб стояти у молитовній підтримці один за одного у наступному році.

Коментарі