Чи часто ми задумуємося, що діти – це найцінніший подарунок, дарований двом людям, об`єднаним взємною любов`ю, згодою і обітницею вірності. Подарунок – це завжди приємно, особливо, коли той, хто дарує, знає твої смаки і мрії. Тому Господь, досконало знаючи кожен куточок серця майбутніх татуся і матусі, дарує сім`ї дитя, в якому закладені всі найкращі риси, щоб у сім`ї панувала любов і гармонія.

Так, виховання дітей – це нелегка праця. З їхньою появою змінюється життя сім`ї, батьки відкривають один в одному і в собі багато хороших, невідомих до цього рис характеру, а над чимось прийдеться і попрацювати.

Та все ж, діти – це благословіння, це – радість, це – майбутнє. І хто, як не Господь може дати батькам мудрості у вихованні, щоб ці маленькі, поки що закриті «бутончики» з часом розцвіли, як чудові квіти. Тому принести дітей до Бога – це крок віри і вдячності батьків за прекрасний дар із неба, це – усвідомлення того, що допоможе розкритися цим милим «квіточкам» може Той, Хто їх створив.

Принесли діток на молитву-благословіння п`ять молодих сімей. Служителі і вся Церква у молитві принесли, Терезу Мельник, Марка Висоцького, Яночку Сало, Діаночку Бігун та Матвійка Подоляна до Господнього престолу, просили благословіння на їхнє життя. Віримо і надіємося, що ці малята будуть рости і виховуватися у люблячих сім`ях, де тато і мама поважають один одного, де дякують Богові за кожен прожитий день, де Слово Боже сприймається як незаперечний авторитет і аргумент у вирішенні усіх питань – у щасливій християнській сім`ї.

Коментарі