29 грудня – день, який став незабутнім для двадцяти людей, що вступили у заповіт з Всемогутнім Богом через Святе Водне Хрещення. До цієї події готувалися, її очікували, і ось – люди у білій одежі у трепетному очікуванні стоять перед Церквою, готові дати обітницю доброго сумління Богові. Брат Руслан Стропиш ще раз нагадав усім присутнім про значення хрещення як виконання заповіді Господа Ісуса Христа. І під супровід хорового співу «Усі, хто у Христа хрестилися – у Христа зодягнулися» – заходили у воду і своїм голосним «так» на запитання пресвітера «Чи віруєш ти в Ісуса Христа як в свого Спасителя?» і «Чи обіцяєш ти добре сумління на все своє життя?», занурившись у воду, підтверджували своє рішення жити для Бога.

А потім були щирі слова привітання і настанови брата Володимира Кондора. На згадку кожен з охрещених отримав Біблію, яка повинна стати дороговказом у новому житті з Богом, співаник, і звичайно ж, квіти.

Ці брати і сестри стали членами різних помісних церковних громад, але однієї великої сім`ї – Церкви Христової, тому по закінченні святкового Богослужіння ніхто не поспішав розходитися по домівках, а вітали братів і сестер, які стали причиною радості не тільки тут на землі у церковній сім`ї, але і на небесах, де радіють всі ангели кожній душі, яка навертається до Бога.

Тож будемо в молитвах пам’ятати кожного нового члена церкви, щоб вони відчували любов і турботу своїх братів і сестер у Христі.

Коментарі