Кінець року – завжди добрий час для того, щоб підсумувати прожитий рік, а також поставити цілі і помолитись про плани на рік прийдешній.

Аналізуючи минуле, часто ловимо себе на думці, що чогось ми не встигли зробити, що хотілось би, а щось робили, чого не вартувало. Для кожної молодої людини важливо знати «Що треба встигнути поки живеш»! – Саме це й було темою, останньої у 2013 році, зустрічі молодіжного руху Час Змін.

Спілкування розпочалось з привітання чудових ведучих вечора Богодара Войтовича та Ірини Тарапанової, був час знайомства з тими, хто вперше потрапив на подібну зустріч; був час коли вітали іменинників грудня; був час молитви і спільного прославлення Бога співом, під супровід незмінно творчих і обдарованих музикантів; був час, коли дивились відео-опитування людей, членів Церкви, а також людей, перехожих по вулицях міста Львова, де кожен з них давав відповідь на питання «Які три речі варто зробити у житті кожній людині, і які дві речі не вартує робити у жодному разі».

Відповідь на питання «Що потрібно встигнути зробити за життя» давав пастор Центральної Баптистської Церкви Ярослав Назаркевич. Пастор Ярослав наголошував на тому, що у житті потрібно визначитись, оскільки «для людини, яка не знає куди рухається – жоден вітер не буде попутним».

Основним з текстів Писання, на який опирались у даній темі був: 2Кор.5:9 « Тому ми й пильнуємо, чи зостаємося в домі тіла, чи виходимо з дому, бути Йому любими». Людина створена для слави Божої, тому жити вартує так, щоб Богу було приємно, і життя, щоб було до вподоби, в першу чергу, Творцеві. Для цього повинні бути вірно розставлені пріоритети у житті, «перші речі – повинні бути першими».

А для того, щоб приносити славу Богу, слід навести лад у стосунках, власне, з Богом, потрібно примиритись з Ним. По-друге, розвивати стосунки з Господом, вкладати час, зусилля. По-третє, більша слава Богу буде тоді, коли ти розвиваєшся, як особистість, коли робиш якнайкраще ту працю, яка тобі зараз довірена. І нарешті, слід вкладати себе у людей, і в Церкву. Бо це те знаряддя, завдяки якому, ми стаємо кращими, і залишаємо продовження після себе.

Молодіжне спілкування завершилось, традиційно, смачним частуванням у нижньому залі. Там же, кожен присутній міг отримати й чудовий подарунок, фото, на якому знаходив своє обличчя.

Що ж, упродовж року команда молодіжного руху «Час Змін» працювала над тим, щоб християнська молодь зміцнялась духовно, зростала якісно і кількісно. А на передодні Нового 2014 року щиросердечно бажає кожній молодій людині не залишатись, такою як є, не зупинятись на досягнутому, але змінюватись, ставати кращим, щоб більше приносити Слави Богові. Благословінь вам!!!

Попудник Іванна

Коментарі