«Незабутній час удвох» – під такою назвою в останню суботу листопада відбувся у нашій церкві семінар. Це був хороший час, присвячений сім`ї. Подружні пари мали змогу у цьому швидкому плині життєвих турбот зануритися і в спокійній атмосфері ще раз поглянути на деякі аспекти сімейного життя, на які варто звернути увагу, будуючи свій родинний затишок.

Володя і Лєна Лосєви з Сімейного служіння місії «Україна для Христа» крок за кроком вели присутні пари поміж рифами перешкод, які можуть стояти на шляху до гармонії і єдності у подружньому житті, вказували на Божий універсальний метод вирішення конфліктів. А ще уважно вникали у Господній план закладки фундаменту щасливого шлюбу, дотримуючись якого, гарантована міцна будівля – сім`я.

Після лекції на тему «Інтимні стосунки та близькість у шлюбі» чоловіки і дружини отримали завдання написати своїй «половинці» листа- кохання, якого кожен чоловік з трояндою у руці прочитав своїй дружині, а вона, з щасливою усмішкою і ніжністю в очах прочитала листа своєму коханому.

Це справді був незабутній час удвох, який став ще однією заповненою сторінкою у такій цікавій і захоплюючій книзі з назвою «Подружнє життя».

Коментарі