Кожної п`ятниці молоді люди підліткового віку мають своє особливе спілкування. Це хороша нагода у дружній, християнській атмосфері зустрітися, поділитися один з одним хорошими думками, можливо, новинами чи переживаннями, яких у такому віці є чимало і, звісно ж, помолитися один за одного, підтримати, гуртом прославити Бога співом, і ще багато цікавого і корисного навчитися. Лідери стараються побачити і зрозуміти потреби підростаючої молоді і організовують підліткові зустрічі, вкладаючи всю любов своїх сердець. Тому кожна зустріч є нестандартною і цікавою.

Нещодавно сестра Таня Дика провела екскурсію для підлітків по рідному місту Львові. Було цікаво послухати історії найвідоміших споруд нашого міста. Хтось пригадав, а хтось і запам`ятав цікаві факти з історії легендарного Львова. Це був благословенний час, проведений у дружньому колективі.

А наступної п`ятниці лідери організували ще одну цікаву пізнавальну зустріч. Цього разу підлітки вчилися виготовляти декори для обіднього столу, ліпили під керівництвом досвідчених сестер-господинь чебуреки на кухні, а хлопці грали у футбол. Робота «кипіла». Не встигли озирнутися, як проминуло дві години. Після спільної молитви, співу прославлення, всі учасники частувалися «шедеврами кулінарного мистецтва». Чебуреки вийшли дуже смачними, бо вигот овлені були своїми руками.

Ми щиро дякуємо Богові за можливість вільно збиратися і слухати Слово Боже разом з своїми друзями, співати пісні хвали Богові, навчатися і цікаво проводити свій час.

Ляна Пенюк

Коментарі