Вдруге цього навчального року, а саме 29 жовтня молодіжний рух «Час змін» провів спілкування, темою якого було «Ким є Бог для тебе?».

Ведучі створили чудову атмосферу прийняття і затишку, де кожен присутній міг відчути, що його тут чекають.

Як завжди, на молодіжному спілкуванні, був чудовий музичний супровід, який збагатився не лише кількістю виконавців, але й кількістю різноманітних музичних інструментів. Дуже легко і натхненно було поклонятись Богу разом зі співочою групою.

Тему молодіжного висвітлював директор Української Баптистської Теологічної Семінарії Ярослав Пиж. Текст Біблії над яким запропонував пороздумувати брат Ярослав (Фил.2:5-9): « Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі! Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної…Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я» .

Відчувався контраст уявлення про Бога у нашій свідомості, і тим, Якого Бога – Ісуса Христа ми бачимо у цьому тексті Писання. Цікаво те, що Христос не вимагав до Себе любові, поваги, шанобливого ставлення,Він Сам віддавав любов, прийняття, прощення. Ми християни – учні Ісуса Христа, очевидно мали б робити так само…

Бувають такі переломні моменти, коли ти щось починаєш розуміти по-новому, по Божому, істина «спускається» з рівня розуму до рівня серця… Гадаю, після розкриття даної теми, це був один з таких моментів.

Звісно, як усі добрі зустрічі, молодіжне закінчилось спільним чаюванням-спілкуванням у нижньому залі.

Отож «Час змін» бажає кожній молодій людині якісних змін у серці, змін уставленні до оточуючих, та змін у ставленні до Слова Божого.

Попудник Іванна

Коментарі