19 жовтня у приміщенні Дому Молитви відбувся семінар на дуже близьку для кожної людини тему: «Мистецтво спілкування», який провів директор місії «Мандрівка по Біблії» в Україні – Борис Гнатишин.

Господь наділив вінець Свого творіння – людину здатністю не тільки говорити і слухати, але і розуміти того, з ким спілкуєшся. Протягом дня ми зустрічаємося з багатьма людьми, одних прекрасно розуміємо з пів слова, а від спілкування з іншими залишається багато знаків запитання.

Спілкування – це не просто висловлювання своєї думки, а ще уміння зрозуміти свого співрозмовника з погляду того, який тип характеру йому притаманний. Власне про те, як розібратися у собі, проаналізувавши свою поведінку у різних ситуаціях, а також зрозуміти свого співпрацівника, друга, чи свою «половинку» і йшлося на зустрічі. Усім було цікаво пройти тест на визначення свого типу характеру, з якого і випливають причини тої чи іншої поведінки у сім`ї, на роботі чи в колі друзів.

Господь створив усіх нас різними, у тому і родзинка, щоб ми навчилися цінувати і приймати один одного такими, якими ми є: з терпінням, розумінням і взаємною повагою, бачити сильні і слабкі сторони і не очікувати поведінки, яка не є природною для людини з певним типом характеру. А це є запорукою зміцнення взаємостосунків не тільки в колективі, а і у сім`ї.

Коментарі