5 жовтня 2013 року в приміщенні Дому молитви церкви “Дім Євангелія” відбулася конференція “Місіонер – 2013”. Цей захід був присвячений літній праці із благовістя дітям та підліткам і мав на меті підбадьорити всіх учасників і надалі звіщати Слово Боже цим “малим” людям у Львові та області.

Зібралось близько 80 учасників. Конференцію розпочав пастор церкви Ярослав Іванович Назаркевич. Він зазначив, що служіння дітям і підліткам – це “пускання хліба по воді”, тобто те, що приносить плід, якщо не відразу, то обов’язково в майбутньому.

Протягом конференції присутні могли пригадати табори, які відбулися влітку, поділитися благословіннями і свідченнями із літньої праці, прослухати актуальні теми: “У чому найбільша потреба дитячих працівників?” (директор ТЄД Східної Європи Яків Вібе) та “Яке значення має звіщення Євангелії сьогоднішньому поколінню” (директор міжнародного біблійного навчання ТЄД “Проголошення Слова” Чеслав Бассара).

Сьогоднішнє покоління молодих людей потребує Христа, Його миру, любові, свободи від гріха. І всю цю звістку про спасіння, прощення ми, дитячі працівники, зможемо доносити в силі Духа Святого лише за одної умови: якщо самі матимемо тихий час спілкування з Господом біля Його Слова в молитві. Здається все це дуже відомі речі для кожного християнина, але Бог по-особливому нагадував нам під час конференції, як важливо постійно перебувати у близькому спілкуванні з Господом, щоб не просто виконувати служіння, але звершувати його із Божим керівництвом і з силою Духа Святого, яку може дати лише Бог.
Незабутнім часом для всіх стала молитва за потреби дитячого служіння в молитовних куточках.

Коментарі