Дві школи є у дітлахів. В одній їх грамоти, лічби навчають, а в іншій – Недільною зветься – діти пізнають Бога, вчаться на прикладі біблійних героїв поступати гідно.

Ось і 22 вересня гарного недільного ранку закликала Недільна школа своїх учнів на святкову лінійку. На подвір`ї Дому Молитви зібралися і діти і дорослі. Просили Бога благословіння, щоб наші школярики з бажанням, з дитячою невичерпною енергією і завзяттям вступили у новий навчальний рік, щоб їхні сердечка і душі були відкритими і спраглими наповнюватися з невичерпного джерела слова Божого. А вчителям просили мудрості від Бога, терпіння і творчої наснаги у нелегкій, але такій потрібній праці з діточками.

У центрі уваги були школярики, які перший раз переступили поріг загальноосвітньої школи. Восьмеро діточок-першокласників отримали подаруночки і привітання з початком нової віхи у їхньому житті – вони стали учнями!

Старші школярі дружно заспівали пісню вдячності Богові за плин життя і за те, що робить життя змістовним і цікавим.

Пресвітери Василь Якович Берлінець і Богдан Іванович Луць звершили молитву благословіння і побажали школярам бути старанними у навчанні і чемними учнями Недільної школи.

Коментарі