Осінь… Вересень… Це пора дощових похмурих днів, коли сірі хмари і монотонний шелест дощу об парасолю викликає бажання швидше добратися до домашнього затишку, тепла. І саме в одну з вересневих субот була запланована зустріч сімей разом з діточками не в комфортному приміщенні, а на галявині серед мальовничих краєвидів «Чарівної долини». Направду, погода у ці дні була плаксивою, але є Всемогутній Бог, Який чує молитви й прохання своїх дітей, і Він потурбувався, щоб рясні дощові хмари оминали нас, і зустріч на цілющому повітрі соснового лісу відбулася.

Близько 30 сімей разом с своїми дітьми приїхали з гарним настроєм і бажанням поспілкуватися, поласувати традиційним блюдом, яке готується на природі – шашликом і печеною картоплею. І не тільки. Ще був чудовий час, коли всі уважно слухали пастора Ярослава Назаркевича, який поділився деякими принципами побудови гармонійних стосунків між подружжям. Власне, усвідомлення відмінностей між чоловіком і дружиною у їхньому баченні і сприйняті багатьох речей, є одним з ключиків безхмарного існування двох людей, таких несхожих, але, водночас, об`єднаних у таку прекрасну спільноту – сім`ю. Ще одним ключиком є умова, що сім`я – це союз трьох: чоловік, дружина і Бог. Так, саме Бог у сім`ї є Арбітром, до Якого у будь-який час може апелювати кожен з подружжя, якщо виникають моменти непорозуміння.

Серед присутніх пар була одна, що саме у цей день десять років тому вони перед Богом і людьми обіцяли вірність одне одному. Це сім`я Ігора і Оксани Калиняк. Приємно було їх вітати і бачити щасливі усмішки, а це говорить про те, що десять років – тільки хороший початок у мандрівці для двох, яка називається сімейне життя. А Берлінці Юра І Катя також опинилися у центрі уваги, як наймолодше подружжя, яке тільки робить перші кроки разом, прислухається, придивляється і збирається втілювати у життя всі хороші істини з побудови міцної і щасливої сім`ї.

Запрошені гості з Рівненської церкви запропонували через ігри , у яких приймали участь усі присутні, подивитися на сім`ю через призму різних життєвих ситуацій. Так, сім`я потребує надійного захисту і підтримки в часи випробування, згуртованості і взаєморозуміння, коли перед подружжям постають життєві виклики, надійності і впевненості, щоб двоє закладали міцний фундамент сімейної будівлі, якій не страшні ніякі потрясіння.

Приємно було бути разом у великій спільноті християнських сімей. І ми дякуємо Богові, що цей день став доброю нагодою ще раз переконатися у тому, що сім`я – це один з найпрекрасніших Господніх задумів для людства.

Коментарі