6 липня 2013 року відбулась важлива подія в житті ЦЦ ЄХБ м. Львова «Дім Євангелія», а все тому, що десять молодих юнаків та дівчат вступили в Заповіт з Господом через Святе водне Хрещення, обіцяючи Йому добре сумління протягом життя. Зі словом настанови до майбутніх членів церкви звернувся пастор Тарас Сало. Він наголосив на тому, що хрещення в дорослому віці – це не просто певний звичай чи ритуал, це свідоме розуміння того, що всі подальші кроки ми повинні робити з Христом, довіряти Йому, вірити в те, що для Нього немає нічого неможливого і, звичайно, служити йому сумлінно, з щирістю та любов’ю.

Після закінчення, усі хто прийшов на це святкове служіння, мали змогу особисто привітати охрещених з цим найважливішим кроком у житті.

Ми вдячні Богу, що Він ще посилає такий благословенний час, коли до Церкви Христової приєднуються молоді люди, які готові посвятити себе на служіння Йому та тим, хто потребує допомоги. Будьте благословенні і нехай день хрещення ніколи не зітреться з Вашої пам’яті, а буде тим дороговказом, що показуватиме шлях до вічного життя.

Коментарі