Усім відомо, що з закінченням весни, наступає гаряча пора – літо, якого усі так з нетерпінням чекають, проте зараз на календарі спливають останні весняні дні, а це означає, що молодіжний рух «Час змін» провів завершальне молодіжне спілкування у цьому сезоні під назвою «Життя. Для чого?». Атмосфера в залі панувала просто неймовірна, адже ведучі, група прославлення зробили все для того, щоб всі відчули щирість, відвертість до свого ближнього, а також возвеличили нашого Бога.

Громада молодих людей разом з пастором Анатолієм Шміліховським роздумувала над тим, для чого ми живемо на цій землі? Та яка наша життєва місія?

У Приповістях Соломонових 22:29 написано: «Ти бачив людину, моторну в занятті своїм? Вона перед царями спокійно стоятиме, та не встоїть вона перед простими». Цим віршем спікер закликав кожного з нас, жити на цій землі так, щоб не було соромно стояти перед Царем, адже його прожити можна будь-як: з Богом, без Бога, проте є одне «АЛЕ»- життя тут не закінчується, воно має продовження і це продовження обираємо ми своїми вчинками, словами, думками. Особлива увага була зосереджена на GPS. Ви запитаєтеся, до чого тут це? А відповідь проста – з GPS можна провести паралель:

  • G – це Бог, який створив людину для того, щоб вона Йому поклонялася, адже коли Він дивиться на нас, то очікує від нас поклоніння.
  • P – це послух, адже немає нічого ціннішого, аніж жити у Божій волі, бути на своєму місці, яке здатен показати лише Він.
  • S – це стосунки, адже якщо ми хочемо добре прожити життя, то повинні бути з Ним на одній «хвилі».

За словами пастора, без цих трьох речей неможливе наше життя на цій землі. Тому, якщо Божа навігаційна система щодня буде нас вести своїм шляхом, тоді нам не буде соромно стояти ні перед людьми, ні перед Богом.

Команда «Час змін» бажає кожному розпочати літо з власним навігатором, який буде зосереджений на Бога. Проживіть літо так, щоб воно стало спекотним не лише через погоду, а й через те, що своїми щирими серцями ви зігріватимете на шляху серця інших людей. Залишайтеся з «Час змін», любимо вас і чекаємо у новому сезоні молодіжних спілкувань у місті Львові.

Коментарі