Неділя –це особливий день, визначений Богом як день поклоніння, день відпочинку від щоденної праці. Християни збираються разом, щоб молитися, співати, навчатися, і саме в цей день хочеться щось особливе і приємне зробити для Господа. Недарма співаємо: «Все Тобі даю, все для Тебе, мій Ісусе, нині віддаю». Ось і в цей недільний ранок батьки п`ятьох прикрасних дівчаток і хлопчика принесли своїх малят до Ісуса так, як і колись приносили своїх дітей до Христа, щоб Він поклав на них руки і благословив.

Діти – це благословення, спадщина від Господа і без Його допомоги, мудрості, сили батьки не зможуть сповна відчути, пережити це благословіння у своєму житті. Тож добре зробили сім`ї Дейнеків, Колєнкових, Чаповських, Назаркевичів, Муляків, що принесли своїх малят, щоб Церква звершила особливу молитву благословіння над дітками. Така подія – завжди свято, радість і надія, що ці немовлята , розпочавши життя з Божим благословінням, свого часу відкриють свої сердечка на Господній заклик. І для батьків, які стояли перед Церквою з своїми дітками, це пам`ятний день, бо саме на них лежить відповідальність з Божою допомогою наставити цих малих, виховати і стати добрим прикладом для наслідування.

Церква молилася, вітала, раділа і буде продовжувати молитися за цих діток: Марка, Вікусю, Андріаночку, Лізоньку, Поліночку та Емілію.

Коментарі