Пасха – свято надії, радості. Свято, до якого готуються з особливим трепетом, бо воскресіння Христа – це найбільша перемога, яка відкрила двері раю для всіх, хто вірує. У цей день і дорослі і малі бажають скласти нашому Спасителю хвалу і шану. Особливою є ця хвала з дитячих уст, бо Христос, ще бувши на землі, ставив щире, відкрите серце дитини у приклад тим, хто хоче вспадкувати Царство Боже.

Дитяче служіння – це частина того небесного прославлення, у якому об`єднаються усі відкуплені біля престолу Божого. Багато пісень, віршів, декламацію і сценку про те, що воскресіння буде підготували наші дітки. Наймолодша учасниця Улянка Гордейчук старанно вивчила віршика і так безпосередньо і трепетно всім сповістила радісну звістку,що Христос воскрес! Старші дітки продовжили висвітлювати різні моменти того славного дня Воскресіння. Також ансамбль камертончиків виконав кілька пасхальних мелодій.

Червоною ниткою крізь служіння пролягла тема спасаючи рук Ісуса Христа,які були пробиті,а зараз простягнені до кожного з пропозицією спасіння і життя вічного. Що ти зробиш з руками Спасителя?

Цікаво і незвично розкрили тему воскресіння діти у сценці «Квіти». Тюльпан і Нарцис – яскраві персонажі, які уособлюють різні типи людей, проживши своє квітуче життя, і зустрівшись з випробуваннями суворої зими, без страху «вмирають», бо усвідомили, що прийде весна воскресіння і вони знову оживуть і зустрінуться. Так, воскресіння буде, ми в це віримо і усім звіщаємо!

Молодь нашої Церкви також підготувала і провела святкове Пасхальне служіння. Молодіжний хор виконував пісні урочисто і це створювало атмосферу піднесеного, радісного відчуття особливого свята, яке очікує всіх віруючих, коли вони зберуться на велику весільну гостину Небесного Агнця.

Радість для Церкви, коли і молодь і діти славлять Бога, бо пізнавши з юних років, що добрий Господь, вони пронесуть віру через усе життя.

Тож, подяка Господу за його воскресіння і надію на радісну зустріч у небесних оселях!

Коментарі