Молодіжний рух «Час змін» провів ще одне весняне спілкування під назвою «Поворот на 180°», яке відвідало понад 200 осіб. Молодіжне по-особливому вирізнялося від усіх попередніх, адже несло в собі євангелізаційний характер. Через слова ведучих, пісні групи прославлення, повчальну інсценівку про двох братів, що була поставлена членами театрального гуртка, кожен з присутніх міг відчути дух єдності, любові, поклоніння нашому Богу.

Спікером цього вечора став пастор церкви «Благодать» м. Рівне Андрій Корнійчук. Поворот на 180°- що це таке? Що про це каже Слово Боже? У Марка 8:27-38 чітко написано про цей поворот та що він означає: «…Коли хто хоче йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста та й за Мною йде! Бо хто хоче душу свою зберегти,той погубить її, а хто згубить душу свою ради Мене та Євангелії, той її збереже…» З вище написаних слів випливає, що зректися самого себе це: зректися гріха, що є у нашому житті, а також зректися свого життя та того, від чого ми є залежні. «Помираючи» для себе та зрікаючись людського, ми повертаємось на 180° до тих речей, які колись нас цікавили. Пастор закликав кожну молоду людину жити для Євангелії, тобто жити благовістям та перебувати у постійному русі, який якомога більше людей приведе до Бога. Наостанок Андрій Корнійчук сказав одну цікаву річ, що як би нам не було важко у житті, через які б перешкоди, спокуси ми не проходили, ми повинні пам’ятати, що Христос переміг гріх тоді, коли було Йому найважче, Він сказав собі – НІ, Богу – ТАК. Після таких почутих слів, багато юнаків та дівчат вирішили повернутись на 180° від гріха, зректися самого себе і жити для Бога, за що Йому хвала та подяка.

Тому, «Час змін» бажає кожному з вас слідувати за Христом, у всьому бачити Його волю, та за будь-яких обставин довіряти Богу, адже Він той, що ніколи не скаже НІ. Лише Він в змозі змінити і повернути твоє життя на 180° до нових істин та висот у духовному житті. Будьте у всьому Благословенні.

Коментарі