Суботнього надвечір`я у нижньому залі Дому Молитви відбулася вже друга зустріч сімейних пар кому до 50 років. Святкуймо відмінності – така цікава тема була запропонована спікером цього вечора Станіславом Грунтковським, який, хоча і не був особисто присутнім , але у режимі «відео» зосередив увагу усіх присутніх на цьому питанні.

Ведучі вечора Богодар і Наталя Войтовичі запросили Віталіка і Лесю Гордійчуків поділитися тими історичними подіями у їхньому житті, які привели до весілля. А зараз це вже чималеньке щасливе сімейство, а все тому, що молоді люди у цьому важливому рішенні шукали волі Божої.

Чоловік і дружина – вони створені Богом у різний спосіб, кожен з них підходить до вирішення одних і тих же питань з точки зору закладених Богом відмінностей. У цьому можна було переконатися, переглянувши відеоролик про різний підхід до вирішення побутових справ як чоловіком так і дружиною.

Як досягнути гармонії у подружніх стосунках, коли між чоловіком і дружиною так багато

відмінностей? Так, ми відрізняємось фізіологічно, психологічно, сексуально, але є те, що з`єднує, доповнює, покриває , це – любов. Є така думка, що устами дитини промовляє істина. На запитання «Що таке любов?» одна юна особа відповіла, що це коли старенькі бабуся і дідусь, хоча вже дуже довго знають один одного, але тримаються за руки і дивляться з ніжністю один на одного. А Станіслав Грунтковський вивів формулу любові з послання до Римлян 5:8. І вона звучить так: «Любов – це давати людині те, що вона найбільше потребує тоді, коли вона цього найменше заслуговує. Як приклад, Христос помер за нас тоді, коли ми були ще грішниками.

Отож, вкрай важливо для досягнення гармонії у сім`ї, знати, чого ж потребує наша половинка. На маленьких паперових сердечках, які в майбутньому мають послужити нагадуванням, кожен мав змогу написати п`ять основних потреб свого чоловіка і дружини. З точки зору неба, слово «любов» відповідає на запитання «що робить?». Отож, що робить любов чоловіка відносно своєї дружини?

  1. проявляє завжди ніжність;
  2. спілкується не заголовками, а оповіданнями;
  3. є відкритою, відвертою, чесною;
  4. дбає про фінансове забезпечення;
  5. є відданою сім`ї і дітям.

А що робить любов дружини відносно свого чоловіка?

  1. відповідає на потребу в інтимному житті;
  2. підтримує в його захопленнях, інтересах;
  3. дбає про привабливість в очах чоловіка;
  4. створює затишок і комфорт у дому;
  5. не скупиться на похвалу чоловіка.

Якщо наша любов буде розуміти і робити ці речі, то ті відмінності, закладені Богом ще при створенні, будуть сприяти міцним гармонійним стосункам у подружжі.

Особливим подарунком для кожної пари була можливість зробити фото напам`ять у форматі «Я+Ти». Це буде хорошим нагадуванням разом із сердечком-пам`яткою, що для створення гармонії у сім`ї потрібна участь двох.

Про те, що тут зібралися сім`ї, які проживають на українських теренах, і люблять традиційне сімейне національне блюдо, наглядно продемонструвала основна страва фуршету –вареники.

Закінчився такий теплий, справді сімейний вечір, співом також традиційного гімну Григорія Сковороди про сімейні цінності – «Де згода в сімействі».

Коментарі