«Зміни мене, а я зміню цей світ,
Пошли любов в серця, любов’ю світ зігрій»

26 березня 2013 року львівський молодіжний рух – «Час змін» розпочав кардинальну зміну у серцях молодих людей, що відвідали це спілкування. А все тому, що тема молодіжного була «Моє СЕРЦЕ». Понад 200 осіб мали змогу прославити Нашого Бога піснями хвали та поклоніння. Ведучі цього вечора дозволили кожному з нас, через інсценівку, відеоролик, Слово Боже зазирнути у «кімнати» нашого серця і побачити хто в них проживає: злість, смуток, страх чи Той, хто створив нас і помер за нас на хресті.

Спікером цього вечора став Ярослав Назаркевич, пастор Центральної церкви м. Львова «Дім Євангелія», розпочавши свою проповідь віршем із Біблії «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя» (Приповісті Соломонові 4:23). Основними істинами було те, що Господь дивиться на нас через призму нашого серця, адже кожна думка, слово, вчинок – вони виходять саме з нього. Три речі, задля чого людина робить той чи інший вчинок:

  1. Для отримання від цього задоволення, як фізичного так і матеріального.
  2. Щоб задовольнити свою гордість.
  3. Щоб споглядати красиві речі або ж ними володіти.

Також Ярослав Іванович показав хорошу ілюстрацію того, що якщо ми не хочемо падати у житті, то нам не потрібно ходити там, де є слизько, адже не всі слизькі місця в майбутньому ми зможемо засипати хорошою поведінкою, а синці та травми від падіння ще довго будуть супроводжувати нас на життєвому шляху.

Тому «Час змін» бажає кожному з вас, насамперед визначитись що і хто є головним у вашому серці: ваші амбіції та бажання чи чинення волі Божої у житті. Як відомо, Боже Царство будується на мирі, праведності, радості, любові, а всі ці рушійні сили може випромінювати лише чисте, перероджене серце, яке змінив Бог.

Пам’ятайте, любі друзі, те, що хороші ноги рано чи пізно почнуть спотикатися через слабкість, міцна кремезна спина зігнеться, чорна борода посивіє, прекрасне обличчя вкриється зморшками, глибокий погляд потьмяніє, але добре серце, кероване Богом, подібне сонцю і місяцю, що дарують тепло ближнім, при цьому ніколи не змінюючись, буде крокувати впевнено правильними шляхами, на яких кожного з нас хоче бачити Господь.

Коментарі