22 грудня 2012 року відбулося підліткове спілкування під гаслом «В контакті», яке відвідало понад 25 підлітків нашої церкви. Лідерська команда намагалася через ігри, пісні, відеоролик сказати те, що «живе» спілкування значно цікавіше, корисніше, ніж віртуальне, адже немає нічого кращого від того, коли ти бачиш посмішку друга, радієш його успіхам та переживаєш невдачі разом з ним.

Із завершальним словом до молодих людей звернувся пастор нашої церкви Ярослав Іванович Назаркевич, який спершу провів невеличке опитування щодо того, для чого сучасні підлітки зареєстровані у соціальних мережах. Як виявилось, дехто використовує «Контакти» для спілкування, дехто для проведення часу в онлайн іграх. Тому, пастор закликав хлопців та дівчат використовувати інтернет, лише в правильних цілях, а саме: для навчання, для отримання певної корисної інформації. Якщо, все ж таки, хтось зареєстрований на таких сайтах, то потрібно слідкувати і пропускати через фільтр ту інформацію, яка знаходиться на вашій сторінці: фото, відео, особиста інформація, адже надмірна відвертість зі всіма «гостями» вашої сторінки може привести до неприємних ситуацій. А також, закликав усіх більше часу проводити з друзями в парку, запрошувати до церкви, у гості, щоб оточуючі бачили тепло та щирість ваших очей та відвертість кожного сказаного слова, адже лише так, ми можемо зруйнувати стереотип того, що віртуальне спілкування цікавіше від реального.

Після закінчення зустрічі підлітки мали змогу поспілкуватися у більш неформальній обстановці за чашкою гарячого чаю та смачним печивом. Тому, дяка Нашому Богу за те, що є люди, які готові працювати у всіх сферах церковного життя та з різними віковими категоріями, цим самим показуючи свої відкриті серця та живе спілкування.

Марта Висоцька

Коментарі