Незважаючи на низьку температуру на ртутних стовпчиках, молодь Центральної церкви м. Львова «Дім Євангелія» 13 січня 2013 року змогла відвідати мешканців с. Шегині та Городка. Ідучи від оселі до оселі, молоді юнаки та дівчата через різдвяні гімни та побажання звіщали добру вістку про народження Нашого Спасителя Ісуса Христа людям, які, на жаль, бідні не лише матеріально, а й духовно і не знають про те, що завдяки Ісусу Христу, ми можемо мати вічне життя. З різдвяними привітаннями до мешканців цих районів зверталися молоді брати, які намагалися донести людям вістку, що суть справжнього Різдва полягає не в тому, щоб зайвий раз зустрітися з ріднею за святковим столом, а щоб ще раз нагадати кожному про те, що дві тисячі років тому народився Спаситель світу, який вже не є маленьким дитятком, а є Божим Сином, Котрий прийшов у цей світ, щоб спасти кожну людину. В знак подяки за почуті пісні та привітання, в кожній домівці пригощали молодь солодощами, також висловлювали щирі побажання усяких гараздів у цьому році.

Велика подяка Богу за те, що Він дарує такий благословенний час. За те, що ми є Його дітьми, проте, нам всім потрібно пам’ятати, що ще так багато є людей, які не знають Його. Тому, молімося , щоб про Народженого у ці святкові дні почуло якомога більше людей і визнали Його своїм Спасителем, адже роблячи це, ми даруємо людям надію та впевненість у майбутньому. Будемо старатися принести моменти радості у ті домівки, де давно панує сум та зневіра.

Молодь Центральної церкви м. Львова бажає кожному з вас, щоб привітання «Христос Народився!» – стало «живим народженням» у серці кожної людини, а відповідь «Славімо Його» – констатувала те, що новина про цей день буде звіщатись до тих пір, поки на землю не прийде Господь, щоб забрати свою Церкву.

«У день святий Різдва Христова
Бажаєм щастя вам земного,
Бажаєм в душах відродити уміння вірити, любити,
А Бог вам щедрою рукою за вашу віру, за терпіння
Своє надасть благословіння».

Коментарі