Різдво – це особливий час, коли хочеться дарувати теплоту свого серця іншим, зокрема тим, хто у цьому житті має особливі потреби. Група дітей з недільної школи разом з представником Обласного Комітету по недільних школах відвідали реабілітаційний центр «Джерело» для діток з ДЦП.

Вони підготували невелику різдвяну програму, привезли подарунки і теплоту свого серця. Веселі ляльки, які принесла з собою сестра Тетяна Сітько, створили невимушену атмосферу довіри і дитячої безпосередності. Ляльки розпитували діток про те, чиє народження святкує увесь світ, також приймали участь у грі на знайомство, передаючи м`ячик по залу.

Нелегко працювати з дітками, які мають особливі потреби, але це саме та можливість, коли потрібно проявити всю глибину люблячого християнського серця, терпіння і уваги, бо і ці діти потребують Спасителя.

Про події різдвяної ночі йшлося і у віршах, і в піснях, якими з радістю поділилися учні недільної школи. А далі увага всіх була звернена на екран, де транслювався мультфільм «Різдвяна історія». І, звичайно ж, подарунки. На дитячих личках засяяли усмішки. Вони, як могли, говорили «Дякую».

Це добре ділитися любов`ю свого серця, особливо з тими, повнота життя кого залежить від уваги і любові інших людей.

Коментарі