Що значить Різдво для мене? Таке запитання поставив собі кожен присутній на дитячому різдвяному служінні, яке відбулося 7 січня. Це, справді, була радісна подія у житті церкви. Ісус сказав: «Із уст немовлят Учинив Ти хвалу!» Дітки, які навчаються у недільній школі підтвердили ці слова на своєму служінні. Дитячі серця щиро і беззастережно сприймають кожне слово батьків, вчителів. І так само нелицемірно і просто у віршах, піснях прославляють Бога, Який їх так сильно любить.Тому від нас, дорослих, залежить, чи наповняться дитячі сердечка пізнанням Творця, чи відкриються їхні уста для хвали Богові. Будемо приносити, приводити діток до Ісуса. Нехай вони виростають у великій сім`ї Божих дітей, в атмосфері любові і поклоніння Творцю, нехай впитують істини Слова Божого, щоб, як виростуть, стали добрими будівничими Царства Божого.

Різдво – це світло у темряві. Саме такою ілюстрацією цієї, справді великої події в історії людства, розпочали діти служіння. Із запаленими свічками у руках хористи дитячого хору зайняли свої місця. Діти відтворили ту ніч над Вифлиємськими полями, коли серед темряви засіяло світло – народився Спаситель – Ісус. Так, хто приймає Його у своє серце, той не ходить більше у темряві гріха.

Різдво – це джерело надії і радості, коли разом з великою силою небесного війська, що з`явилась пастухам, проголошуємо славу Богові на висоті і на землі мир, у людях добру волю. Хористи співали радісно і щиро, по-дитячому просто, і кожен присутній , прислухаючись до співу, міг своїм серцем побачити ту Вифлиємську ніч, чужий хлів, де Марія колихає Сина, пастухів на полі і небесний хор, що звіщає дивну новину.

А скільки сказано дитячими устами у віршах теплих, зворушливих слів вдячності Богові за Народженого Ісуса. Навіть найменші дітки, разом з мамою і бабусею (для сміливості), брали великий мікрофон і на одному подиху розказували віршики, які теж стали маленькою частинкою великого дитячого серденька, що славить Спасителя.

Пісні, вірші і , звичайно ж, музика. Ансамбль камертончиків приготував мелодії різдвяних пісень. Вони виконали «Тиха ніч» і «Нова радість стала».

Народження Ісуса сталося ще дві тисячі років тому. І в наш час Різдво по-різному сприймається людьми. Про це йшлося у постановці «Що таке Різдво?», яку підготували учні недільної школи.

Чи це можливість заробити більше грошей, чи час веселощів і розваг, чи, можливо, це добра нагода , дивлячись на різдвяні вогні – побачити Ісуса, Який явив світло усім людям, отримуючи подарунки – подумати про те, що люди отримали найцінніший подарунок від Бога, слухаючи різдвяну музику – чути ангельський спів, що лунав над Вифлиємськими полями, а коли починаються канікули – думати про те свято, яке відбувається на небі, коли хоч один дорослий, або дитина дозволять Ісусові жити в їхньому серці.

Про це варто задуматися і дати відповідь на запитання : «А що ж значить Різдво для мене?»

Коментарі