«І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів». (Ефесян 4:11)

Велика радісна подія сталася у житті Центральної церкви м.Львова «Дім Євангелія», а все тому, що 16 грудня 2012 року відбулося рукопокладення Романа Поточняка на служителя-благовісника. З настановою до майбутнього священнослужителя, його дружини та церкви звернувся голова Львівського обласного об’єднання ЄХБ Іван Миколайович Романюк, який нагадав про те, яким має бути служитель Божий: що він повинен робити, та які його функції у цьому світі. Також, Іван Миколайович сказав про те, що праця служителя-місіонера є часто неприйнятою, тому до цього потрібно бути готовим. Місіонер повинен бути пильним у всьому і тоді Господь покаже в якому напрямку працювати, адже щодня потрібно звітувати перед Богом та бути відкритим до того, що Він бажає сказати.

У наш час посвятити в служителя можна лише того, хто хоче, та хто є готовий до самопожертви ради служіння Ісусу Христу. Дивлячись на тенденції сьогодення, ми бачимо, що так багато є нив, на яких потрібно садити добірне зерно,а згодом збирати щедрий урожай, проте, немає справді відданих, чесних, жертовних працівників Божих.

В свою чергу, Роман Поточняк та його дружина Марина, перед всією Церквою пообіцяли Господу служити віддано у всьому та любити братів і сестер з якими будуть нести служіння у різних куточках нашої держави і не лише.

Молитву благословення над Романом та Мариною звершили пастори церкви «Дім Євангелія»: Тарас Сало, Богдан Луць, Ярослав Назаркевич, а також Іван Романюк.

Нам же, як церкві, залишається молитися, підтримувати такі сім’ї, які виконують Божу волю та живуть так, як цього хоче Господь. Тому, велика подяка нашому Господу Богу за такий благодатний та приємний час для нашої церкви та усього християнського народу.

Марта Висоцька

Коментарі