23 листопада відбулася сестринська молитовна зустріч. Цього разу сестри об`єдналися у спільній молитві за людей, які перебувають у залежності. Якщо оглянутися довкола, то побачимо, що таких нещасних, обманутих привабливими обіцянками ворога Божого, є дуже багато. Хто не стикався з людьми, залежними від алкоголю, тютюну, наркотиків? Це – біль нашого народу.

На своїй зустрічі сестри розмірковували над тим, які є види залежності, і чому люди стають рабами цих гріхів, а також – які перестороги нам дає Слово Боже, щоб не потрапити на приманку лукавого.

Особливо гаряче сестри молилися за молодь і дітей, які перебувають у комп`ютерній, ігровій, інтернетній залежності.

Дякували Богові за те, що Він є Тим, Хто визволяє з рабства гріха, дає свободу. Також просили благословіння для тих братів і сестер, які працюють у Центрах реабілітації. Це особливе служіння, що потребує посвяченості людей, великого терпіння і Божої любові. Слава Господу, що є такі Центри і християни, які відкликаються на заклик Господній до праці.

Ми віримо, що Бог чекає молитов Своїх дітей, які готові стояти у духовній боротьбі за душі залежних людей, бо тільки з Богом є справжня свобода!

Коментарі