У переддень листопада, центральна церква ЄХБ «Дім Євангеліє» міста Лева, проводила молодіжне спілкування на тему «Хвороба розкоші». Християни протягом вечора прославляли Творця та дякували за благословенний час.

Ведучі вглос роздумували про матеріальне. Адже саме те, як ми розпоряджаємось грошима показує всі наші пріоритети та цінності. Поділився своїми думками щодо грошолюбства та настановив Божим Словом, пастор церкви, Ярослав Назаркевич: «Проблема не в грошах, а у серці людини». За час проповіді молодь мала можливість перевірити свої серця на наявність «матеріальної хвороби» за допомогою цікавих тестів.

«Корисно та цікаво провести час прийшло близько 160 осіб», – стверджують організатори. Переглядали відео про випробування грошима та інсталювали сценку про так звану «мажорність».

Насамкінець, молодь перейшла у нижній зал, де відбулись деякі переміни. Відтепер, пілся молодіжних там – християнське кафе. Гостей частували смачними тістечками та дивували ассортиментом різноманітних напоїв.

Молоді служителі попередили: «Гонитва за грошима не повинна ставати життєвою метою, адже гроші – тимчасові, а попереду на кожного з нас чекає вічність!».

Лєна Литвинова

Коментарі