Бути місіонером – велика відповідальність та боротьба. Це, коли ти стоїш на передовій, часто один, оточений вороже настроєними людьми, несприятливими погодними умовами, бачити осуд обурених людей та нерозуміння близьких, невгамовність дітей та інше.

Дитячі працівники, які трудяться за межами церкви, відчувають цю боротьбу і дуже потребують молитовної підтримки. Готуючись до конференції та під час її проведенян, ми могли бачити великий духовний спротив. Адже, мова йде про спасіння дітей!

Конференція, яка пройшла 6 жовтня у м.Львові, стала великим духовним підбадьоренням для дитячих робітників, які приїхали не лише з Львівської області та Львова, а також – з Чернівців, Рівного.

Відповідальний за ЛООЦ Романюк І.М. відкрив конференцію та побажав усім учасникам натхнення у праці з дітьми, вірити у добрі зміни в серцях хлопчиків та дівчаток. У свій час вони побачать свою потребу в Господі Ісусі Христі і прийдуть до Нього зі щирим покаянням.

Працівник ТЄД, Володимир Голюк, мав лекцію на тему: „Як досягнути Євангелією кожну дитину?” Разом з дружиною Лідією вони ділилися багаторічним досвідом у досягненні дітей Божою Істиною. Було зазначено, щоб досягти успіху, необхідно бути: покликаним до праці з дітьми; розуміти, що діти народжуються з гріховною природою; молитися за дітей; любити дітей; йти до них; проповідувати Євнгелію; готувати учнів; розробити стратегію.

Доброволець ТЄД, Оля Лещенко (в минулому працівник ТЄД), могла прославити Господа християнськими псалмами на скрипці. Мимоволі, думками, ми могли перенестися у небесні висоти і споглядати Господа своїм серцем.

Був прекрасний час для спільної та особистої молитви за допомогою молитовних столиків. Всі учасники конференції дякували Богові за Його велику любов до людей та працю спасіння.

Спільно з чудовим музичним гуртом церкви „Віфанія” ми об’єдналися у прославленні Господа піснями. Не лише серцем, але й своїми устами важливо славити Господа.

Просимо ваших подальших наполегливих молитов та різноманітної підтримки у благовісті дітям Львівської області та Львова.

Коментарі