З 18 по 22 червня у приміщенні Центральної церкви м. Львова «Дім Євангелія» відбувся дитячий денний табір під гаслом «Життя – не гра, але дуже схоже!». Щодня табір відвідувало понад 60 дітей, які бажали чути Боже Слово та з користю проводити час. Кожний член лідерської команди намагався не лише приділити якомога більше часу дитині, а й проявити свою любов та відкрите серце до дитячих проблем та радощів.

Учасникам табору організатори не давали змоги нудьгувати, адже кожна хвилинка була розписана цікавими гуртками, а саме: рукоділлям, театральним гуртком, цікавими іграми на спортивному майданчику, а головне – щодня відбувався біблійний урок, на якому діти чули про Ісуса Христа та те, як у щоденному житті ми можемо бути «чемпіонами», перемагаючи сатану своїми вчинками та словами. Також кожна з команд мала можливість зняти відеоролик на тему «Одна хвилина», в якому діти показали себе справжніми акторами. Особливо діти любили співати веселі цікаві пісні, через які прославлявся наш Господь. Не можемо не згадати й смачні обіди, якими нас годувала команда поварів, щоб кожен учасник мав сили до нових чемпіонських звершень. В останній завершальний день відбувся вечір для батьків, на якому кожна дитинка за бажанням могла поділитися своїм талантом: чи це віршиком, чи піснею, після чого було роздано їм подарунки.

Особливу подяку лідерська команда висловлює усім тим, хто долучився до цього денного табору чи-то коштами, чи молитвами, чи, зокрема, своїм часом, але головну подяку возносимо Господу, який уберіг дітей від травм, подарував хорошу погоду та людей, які протягом тижня були авторитетом та другом для кожної дитини. Тому усім бажаємо бути щирими, відкритими та справжніми як діти у всьому, бо в таких Царство Небесне.

Марта Висоцька

Коментарі