Посвячення на служителя – це завжди особлива та радісна подія для церкви Христової. 10 червня Центральна Церква «Дім Євангелія» мала таке церковне свято – рукопокладення на пасторське служіння брата Богдана Луця.

З настановою до майбутнього пастора, його дружини та до всієї церкви звернувся служитель Валерій Степанович Антонюк (перший заступник голови ВСЦ ЄХБ), який нагадав кожному присутньому про важливість і відповідальність ролі пастора: « А єпископ має бути бездоганний, муж однієї дружини, тверезий, невинний, чесний, гостинний до приходнів, здібний навчати, не п’яниця, не заводіяка, але тихий, несварливий, не сріблолюбець, щоб добре рядив власним домом, що має дітей у слухняності з повною чесністю, – бо хто власним домом рядити не вміє, як він зможе пильнувати про Божу Церкву? – не новонавернений, щоб він не запишався, і не впав у ворожий осуд. Треба, щоб він мав добре засвідчення від чужинців, щоб не впасти в догану та в сітку диявольську» (1 Тимофія 3:2-7).

Вищезазначений перелік вимог зі Слова Божого вказує на те, що пастор має бути досконалим, взірцем для інших, щоб ніхто не міг йому дорікнути. «Але чи є на землі свята людина? – запитав присутніх Валерій Антонюк. – Відповідь очевидна – немає. Тоді чому Бог ставить для пасторів такі високі стандарти?»

Як колись Ісус запитав Петра, якого вибрав на служіння: «…чи ти любиш Мене більше цих (учнів)?» (Івана 21:15), так і сьогодні запитує кожного пастора, на якого кладе особливу місію: «Чи ти любиш Мене більше цих?» Пастор повинен більше молитися ніж інші, більше перебувати у Слові Божому ніж інші, більше жертвувати ніж інші… Навіть його сім’я (дружина, діти), відчуваючи на собі ціну жертовного служіння батька-пастора, стають учасниками цієї нелегкої праці.

А ми, як церква Христова, повинні розуміти свою роль і в покорі та вдячності підтримувати своїх пасторів, кожного дня несучи їх на руках молитви, бо це Богові приємно.

На закінчення брати-пастори звершили молитву благословіння над братом Богданом і його дружиною Вітою.Нехай Бог благословить їх у цьому служінні, а також кожного з нас бути на тому місці, де нас поставив Бог, і служити Йому з радістю!

Сусанна Муляк

Коментарі