У Львові, у спорткомплексі «Олімпік», що на території ТРК «Південний», відбувся футбольний турнір між ВІЛ-сервісними громадськими організаціями. Участь у заході взяли 6 команд.

«Вже п’ятий рік поспіль до 1 грудня, Міжнародного дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми, організація центр «Дорога» проводить футбольні турніри. Футбол – це пропаганда здорового способу життя, тому ми й обрали цей вид спорту», – розповів заступник керівника громадської організації «Дорога» Олег Логін.

За його словами, участь у турнірі приймають здебільшого організації, які займаються питаннями ВІЛ, СНІД, алкозалежних та наркозалежних людей. «Тепер ми вийшли на вищий рівень, розширили перелік учасників, додавши не лише громадські організації», – наголосив Олег Логін.

Зокрема, за звання найкращих змагалися дві команди – від ГО «Дорога» та реабілітаційний центр для наркозалежних «Віа-Віта». Також команда Хмельницького реабілітаційного центру для наркозалежних «Твоя перемога» – «Вікторія». Команда від ГО «Оселя», яка займається бездомними. ФК «Регіонал» від Партії регіонів та футболісти від львівської церкви євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія».

Щодо нагород, то 3 найкращі команди отримали кубки переможців. Крім того, у переліку призів за перше та друге місця – квитки до аквапарку «Пляж», за третє – квитки на показ фільмів у кінопалаці «Коперник». Для решти спортсменів – подарунки від «Макдональдсу» та безкоштовні екскурсії у музей Арсенал. Кожен учасник змагань також отримав у подарунок Новий Заповіт українською та російською мовами.

Коментарі